Mamucia Dolina

Witryna w trakcie przebudowy.

W sprawach związanych z ofertą turystyczną Mamuciej Doliny zachęcamy do kontaktu pod nr tel. 606 650 386 / 86 217 86 86 lub pod adresem email: m.dabrowski@mamuciadolina

Nr konta bankowego: 91 2030 0045 1110 0000 0175 9890

fb
Oferta

Imprezy integracyjne dla firm

Mamucia Dolina - miejsce na Twoje imprezy integracyjne


Nasza działalność to nie tylko tradycyjnie rozumiana agroturystyka - odpoczynek na łonie natury z dala od codziennego zgiełku. Od lat z powodzeniem organizujemy wszelakiego rodzaju imprezy integracyjne dla różnorakich firm i instytucji. Staramy się aktywnie wypełnić czas naszych gości oddając do ich dyspozycji szereg atrakcji - od tych z zastrzykiem adrenaliny (paintball, loty paralotnią), przez typową rekreację (kajaki, spływy tratwą) aż do biesiad przy swojskim jadle i trunkach, z czego Podlasie słynie nie od dziś.

Imprezy integracyjne - na ziemi, w wodzie i powietrzu

Niezależnie od tego, czy zamierzacie przybyć do nas ze swoimi pracownikami, partnerami lub potencjalnymi klientami, jesteśmy zawsze w stanie ciekawie zaplanować jak wypełnić Wasz czas, niezależnie od tego czy ma to być impreza integracyjna w kameralnym, kilkuosobowym gronie, czy też w dużo większej grupie. Jeżeli nasi goście chcą zobaczyć okolicę, zapraszamy na wycieczki piesze lub rowerowe, choć Biebrzę i jej walory doskonale poznaje i podziwia się przepływając przez nią kajakami czy poprzez spływy tratwą.

 

 

Loty motolotnią w Mamuciej DolinieKajaki są zawsze świetną okazją do dłuższych rozmów, a wspólny wysiłek przy wiosłowaniu może dobrze scalić zespół przed wyzwaniami czekającymi go po powrocie. Z kolei decydując się na spływy tratwą łączy się podziwianie osobliwości doliny Biebrzy z możliwością swobodnej rozmowy w grupie - na jej pokładzie można odbyć nawet małą konferencję przy posiłkach z rozpalonego dla niej grilla.

 

Oryginalnym, ale jednocześnie sprawdzonym przez nas pomysłem na firmowe imprezy integracyjne mogą być loty balonem czy motolotnią. Zapierające dech widoki nieskalanego, biebrzańskiego krajobrazu, połączone ze sporą dozą wrażeń podczas samego przelotu potrafią zapaść w pamięci uczestników na długo.

 

Moc propozycji dla każdej grupy

Wymienione powyżej pomysły na imprezy integracyjne to oczywiście tylko przykłady z całej gamy oferowanych przez nas propozycji spędzania czasu przez grupy. Do ich dyspozycji pozostaje cały katalog oferowanych przez nas atrakcji - wystarczy kliknąć, aby się z nimi zapoznać - zaś my sami jesteśmy zawsze otwarci na wszelkie inicjatywy odwiedzających tak, aby zawsze dobrze wspominali pobyt w Mamuciej Dolinie.

Skorzystaj z wyszukiwarki i sprawdz czy mamy dla ciebie cos ciekawego!

logo
ul. Szostaki 13
18-420 Jedwabne

Tel. 606-650-386

E-mail: biuro@mamuciadolina.pl
sprawdz na mapie